Movies
Ratings
88
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0