Movies
Ratings
30
The Bank JobRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0