Movies
Ratings
41
ElysiumRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0