Movies
Ratings
50
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5