Movies
Ratings
27
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 0.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0