Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5