Movies
Ratings
137
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5