Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0