Titles you rated
The SuspectRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5- Love Is ProteinRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 5.0
The Day of the CrowsRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0