Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
MotherRated ★ 3.0