Movies
Ratings
25
The VowRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Murmur of the HeartRated ★ 3.0
Another YearRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0