Movies
Ratings
327
Gone GirlRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 3.0
Blood and BoneRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
22 BulletsRated ★ 4.0
HostelRated ★ 5.0