Movies
Ratings
50
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5