Movies
Ratings
109
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5