Movies
Ratings
30
FuryRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5