Movies
Ratings
150
CloserRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0