Titles you rated
Triple FrontierRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5