Titles you rated
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5