Titles you rated
The LobsterRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
The Queen of CrimeRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0