Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0- Bottle ShockRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0