Movies
Ratings
341
PrisonersRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 1.0
The ImpossibleRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0