Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0