Movies
Ratings
50
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5