Movies
Ratings
60
IdentityRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0