Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.5