Movies
Ratings
31
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
Shrek the HallsRated ★ 5.0
Space JamRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0