Movies
Ratings
20
AvatarRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0