Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0- A Little PrincessRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
HeartbreakerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 2.5