Titles you rated
In TimeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 5.0