Movies
Ratings
104
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0