Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0