Movies
Ratings
14
Kick-AssRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0