Movies
Ratings
105
The Night OwlRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The King's LettersRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0