Movies
Ratings
123
The Beauty InsideRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
Just Like HeavenRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5