Movies
Ratings
183
ParasiteRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5