Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
FilthRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
TroyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5