Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0