Movies
Ratings
232
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5