Titles you rated
Soul SurferRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0