Titles you rated
The Way HomeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
TroyRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0