Movies
Ratings
126
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0