Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0