Movies
Ratings
89
TangledRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0