Titles you rated
School of RockRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0