Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 0.5
EncantoRated ★ 3.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 4.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
PipelineRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 2.5
Wish DragonRated ★ 2.5
The Magical BrushRated ★ 2.5
The Croods: A New AgeRated ★ 5.0
Secret Magic Control AgencyRated ★ 3.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
Mission: PossibleRated ★ 0.5
Monster HunterRated ★ 0.5
Godzilla VS. KongRated ★ 5.0