Titles you rated
IncendiesRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5