Movies
Ratings
465
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0