Movies
Ratings
156
VeteranRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0