Movies
Ratings
111
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0