Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.0